Kancelarię Błaszczuk Adwokaci tworzą adwokat Katarzyna Błaszczuk oraz adwokat Łukasz Błaszczuk.

Prawo to nasza największa pasja, a wykonywanie zawodu adwokata to efekt świadomego wyboru drogi zawodowej. W życiu zawodowym zajmujemy się tym, co lubimy robić.

Doświadczenie zdobyte podczas kilkuletniej pracy w kancelariach adwokackich postanowiliśmy  wykorzystać w ramach wspólnie prowadzonej Kancelarii, której tworzenie rozpoczęliśmy w 2016 roku.

Oferujemy kompleksowe usługi prawne i jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

W naszej pracy wyróżniamy się przede wszystkim umiejętnością szerokiego postrzegania zagadnień, z którymi zwracają się do nas Klienci oraz dokładnością w ich analizowaniu. Pozwala to na rzetelną i realistyczną ocenę sytuacji prawnej Klientów oraz przedstawienie możliwości ukształtowania dotyczących ich kwestii prawnych czy też rozwiązania ewentualnych problemów natury prawnej.

W ramach praktyki zawodowej skoncentrowaliśmy się przede wszystkim na szeroko rozumianym prawie cywilnym (w tym w szczególności obsłudze podmiotów prowadzących działalność gospodarczą). Nie oznacza to jednak, że nie reprezentujemy naszych Klientów (także indywidualnych) w innych dziedzinach prawa, zwłaszcza w zakresie prawa administracyjnego oraz karnego.

Kancelaria ma siedzibę w Warszawie, jednakże usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Adwokat

Katarzyna Błaszczuk

Adwokat

Łukasz Błaszczuk

OBSZARY NASZEJ PRAKTYKI
Napisz wiadomość

Formularz kontaktowy

*Pola obowiązkowe

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Łukasz Błaszczuk Błaszczuk Adwokaci, ul. Łowicka 51 lok. 32, 02-535 Warszawa, tj.: 1) imię, 2) nazwisko, 3) adres e-mail, 4) numer telefonu wyłącznie dla potrzeb niezbędnych do skontaktowania się z wysyłającym zapytanie, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Wiem, że wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolne i mogę ją wycofać w każdej chwili.

 

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Łukasz Błaszczuk Błaszczuk Adwokaci, ul. Łowicka 51 lok. 32, 02-535 Warszawa. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o treść art. 6 ust. 1 pkt a, pkt b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo do żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych do innego administratora danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi na przetwarzanie danych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ