Nasze specjalizacje

Prawo cywilne i postępowanie cywilne

Przeważającym obszarem praktyki Kancelarii Błaszczuk Adwokaci jest szeroko rozumiane prawo cywilne, a więc regulacje przewidziane w szczególności w ustawie Kodeks cywilny, Kodeks spółek handlowych i Kodeks pracy.

Posiadamy bogate doświadczenie w reprezentowaniu Klientów w  postępowaniach cywilnych prowadzonych przed sądami powszechnymi oraz Sądem Najwyższym. Zdecydowaną większość prowadzonych przez Kancelarię Błaszczuk Adwokaci spraw sądowych stanowi proces (postępowanie sporne). Reprezentujemy Klientów również w postępowaniach nieprocesowych. Ponadto nasze usługi z zakresu postępowania cywilnego obejmują także zastępstwo prawne w postępowaniach zabezpieczających oraz  egzekucyjnych (windykacyjnych).

Każdą sprawę poddajemy analizie pod  kątem racjonalności występowania na  drogę sądową, prezentując naszym Klientom, jeżeli jest to zasadne, możliwości alternatywnych rozwiązań, takie jak negocjacje lub mediacja.

NASZ ZESPÓŁ
Napisz wiadomość

Formularz kontaktowy

*Pola obowiązkowe

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Łukasz Błaszczuk Błaszczuk Adwokaci, ul. Łowicka 51 lok. 32, 02-535 Warszawa, tj.: 1) imię, 2) nazwisko, 3) adres e-mail, 4) numer telefonu wyłącznie dla potrzeb niezbędnych do skontaktowania się z wysyłającym zapytanie, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Wiem, że wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolne i mogę ją wycofać w każdej chwili.

 

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Łukasz Błaszczuk Błaszczuk Adwokaci, ul. Łowicka 51 lok. 32, 02-535 Warszawa. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o treść art. 6 ust. 1 pkt a, pkt b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo do żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych do innego administratora danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi na przetwarzanie danych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ