Poznaj nasz zespół

adwokat Katarzyna Błaszczuk
Tel.: +48 501-551-001

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego w Warszawie (studia zakończone w 2008 r.).

Od 2009 r. jest członkiem Izby Adwokackiej w Warszawie. Od 2013 r. wykonuje zawód adwokata.

W 2021 r. ukończyła Podyplomowe Studia Podatkowe w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

W ramach praktyki zawodowej zajmuje się głównie obsługą podmiotów gospodarczych, uczestnicząc w negocjacjach i sporach z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego i handlowego. Specjalizuje się w prawie nieruchomości, co obejmuje zarówno cywilnoprawne, jak i administracyjnoprawne aspekty zagadnień związanych z nieruchomościami.

adwokat, doradca restrukturyzacyjny Łukasz Błaszczuk
Tel.: + 48 600-260-418

Absolwent wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii  Curie – Skłodowskiej w Lublinie (studia zakończone w 2008 r. nagrodą Rektora za bardzo dobre wyniki w nauce).

W roku 2014 ukończył Podyplomowe Studium Prawa Pracy na Uniwersytecie Warszawskim.

W roku 2020 ukończył Podyplomowe Studia „Metody Wyceny Spółki Kapitałowej” w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Od 2009 r. jest członkiem Izby Adwokackiej w Warszawie. Od 2013 r. wykonuje zawód adwokata.

W 2019 r. uzyskał licencję doradcy restrukturyzacyjnego.

W ramach praktyki zawodowej koncentruje się na obsłudze podmiotów gospodarczych. Specjalizuje się w prawie cywilnym, gospodarczym i handlowym, w tym zwłaszcza w prowadzeniu sporów sądowych oraz w prawie upadłościowym i restrukturyzacyjnym (uczestniczył, jako doradca organów postępowania upadłościowego, w postępowaniach upadłościowych kilkudziesięciu podmiotów).

KONTAKT Z NAMI
Napisz wiadomość

Formularz kontaktowy

*Pola obowiązkowe

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Łukasz Błaszczuk Błaszczuk Adwokaci, ul. Łowicka 51 lok. 32, 02-535 Warszawa, tj.: 1) imię, 2) nazwisko, 3) adres e-mail, 4) numer telefonu wyłącznie dla potrzeb niezbędnych do skontaktowania się z wysyłającym zapytanie, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Wiem, że wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolne i mogę ją wycofać w każdej chwili.

 

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Łukasz Błaszczuk Błaszczuk Adwokaci, ul. Łowicka 51 lok. 32, 02-535 Warszawa. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o treść art. 6 ust. 1 pkt a, pkt b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo do żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych do innego administratora danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi na przetwarzanie danych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ