Nasze specjalizacje

Prawo nieruchomości

Kancelaria Błaszczuk Adwokaci posiada bogate doświadczenie w zakresie prawa nieruchomości. W tym zakresie usługi polegają przede wszystkim na badaniu stanu prawnego nieruchomości (due dilligence) i doradztwie w  zakresie usunięcia ewentualnych negatywnych wyników badania. Reprezentujemy Klientów w  całym procesie inwestycyjnym i  budowlanym, począwszy od nabycia nieruchomości a kończąc na całkowitej realizacji i rozliczeniu inwestycji. W tym zakresie przygotowujemy, negocjujemy i opiniujemy umowy o wykonanie prac projektowych, umowy o roboty budowlane, umów podwykonawcze, umowy deweloperskie, a także reprezentujemy Klientów przed organami administracji oraz sądami administracyjnymi. Zajmujemy się ponadto reprezentowaniem Klientów w sporach dotyczących procesu inwestycyjnego i  budowlanego.

Kancelaria Błaszczuk Adwokaci z uwagi na wieloletnie doradztwo na rzecz podmiotów zarządzających nieruchomościami komercyjnymi (w tym spółdzielni mieszkaniowych) świadczy kompleksową obsługę prawną w zakresie zarządzania nieruchomościami, m.in. sporządzając, negocjując i opiniując umowy dotyczące nieruchomości (np. umowy najmu i dzierżawy, umowy sprzedaży nieruchomości) oraz reprezentując Klientów przed organami administracji, jak również sądami powszechnymi oraz administracyjnymi.

NASZ ZESPÓŁ
Napisz wiadomość

Formularz kontaktowy

*Pola obowiązkowe

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Łukasz Błaszczuk Błaszczuk Adwokaci, ul. Łowicka 51 lok. 32, 02-535 Warszawa, tj.: 1) imię, 2) nazwisko, 3) adres e-mail, 4) numer telefonu wyłącznie dla potrzeb niezbędnych do skontaktowania się z wysyłającym zapytanie, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Wiem, że wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolne i mogę ją wycofać w każdej chwili.

 

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Łukasz Błaszczuk Błaszczuk Adwokaci, ul. Łowicka 51 lok. 32, 02-535 Warszawa. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o treść art. 6 ust. 1 pkt a, pkt b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo do żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych do innego administratora danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi na przetwarzanie danych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ